×

Kerstvoorbereiding in Duivendrecht (1)

20201130_095023.jpg

Kerstvoorbereiding in Duivendrecht (1)


7 december, 2020 | 22:20 | 89 keer gelezen

Nu de Sint weer is vertrokken, vreemde is dat ie niet eens was aangekomen aan de Duivendrechtsekade, is er ruimte voor het volgende fenomeen: Kerst 2020.

Al wandelende door ons dorp branden al overal de kerstlichtjes, en links en rechts kerstfranje wat ons dorp een gezellige sfeer geeft. Voor de burgerij liggen de bomen gereed om opgetuigd te worden, dit jaar speciaal als 'thuiseditie' (ofwel max. 3 personen ontvangen tijdens de Kerst).


Terug

 

 

Initiatief van DorpDuivendrecht.nl. Een onafhankelijk digitaal trefpunt voor de bewoners van Duivendrecht en ander geinteresseerden. De redactie van DorpDuivendrecht.nl heeft geen politiek, commercieel of ander belang bij dit digitale trefpunt. Puur opgezet om bewoners e.a. te informeren.